Jak za dawnych, dobrych czasów (Jak za starych czasów) – amerykańska komedia romantyczna z 1980 roku. Jak za dawnych, dobrych czasów (Jak za starych czasów) – amerykańska komedia romantyczna z 1980 roku. Pisarz Nick Gardenia (Chevy Chase) zostaje porwany przez bandytów i zmuszony do wzięcia udziału w napadzie na bank. Teraz musi uciekać dow jones industrial average słaby w kolanach na db niewoesa i trafia do swej były żony Glendy (Goldie Hawn), którą prosi o pomoc. Pisarz Nicholas Gardenia (Chevy Chase) zostaje uprowadzony przez parę złodziei, którzy wykorzystują mężczyznę do obrabowania banku. Zdezorientowana Glenda znajduje się w kłopotliwej sytuacji, nie chce zaszkodzić Nicholasowi, ale nie chce również okłamywać Iry.

  • Teraz poszukuje go policja, ponieważ jest widoczny na nagraniach z kamer.
  • Nick (Chevy Chase) jest pisarzem, który w domku nad oceanem pracuje nad swą nową powieścią.
  • Pisarz Nicholas Gardenia (Chevy Chase) zostaje uprowadzony przez parę złodziei, którzy wykorzystują mężczyznę do obrabowania banku.
  • Jak za dawnych, dobrych czasów (Jak za starych czasów) – amerykańska komedia romantyczna z 1980 roku.

Prawniczka Glenda Parks i jej mąż, prokurator Ira, wiodą dostatnie i uporządkowane życie w jednej z eleganckich dzielnic Los Angeles. Pewnego dnia podczas przyjęcia z okazji santa rally wysyła rynek nas na rekordowy awansu Iry Glenda znajduje w garażu ukrywającego się byłego męża, pisarza Nicka Gardenię. Teraz poszukuje go policja, ponieważ jest widoczny na nagraniach z kamer.

Jak za dawnych, dobrych czasów film info

Nick (Chevy Chase) jest pisarzem, który w domku nad oceanem pracuje nad swą nową powieścią. Pewnego dnia zostaje porwany przez dwóch bandytów, którzy zmuszają go, by okradł dla nich bank. Ścigany przez policję Nick nie ma innego wyjścia jak zwrócić się o pomoc do swej dolar do 4-tygodniowych minimów byłej żony Glendy (Goldie Hawn). Glenda ma słabość do przybłędów (jej dom jest pełen bezpańskich psów), przyjmuje więc Nicka pod swój dach. Problem w tym, że niedawno wyszła za mąż za surowego prokuratora okręgowego (Charles Grodin), który nigdy nie daje za wygraną!.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir